چاپ فلکسو الکار

برچسب چاپ فلکسو پيوسته (همچنين به تیتر “برچسب بي پايان” نيز شناخته مي شود) از برچسبي تشکيل شده هست که روي يک نوار پيوسته چاپ مي شود، از اين منش اسم آن است.

 

برچسب هاي پيوسته چطور توليد مي شوند؟

براي تولید ليبل هاي پيوسته، يک روبان پيوسته گزینه نياز است.

 

نوار پيوسته در ادامه چاپگر ليبل قرار مي گيرد. آنگاه چاپگر ليبل برچسب ها را بر روي نوار پيوسته مطابق راهبرد هاي ارائه شده به وسیله يک قابل انعطاف افزار برچسب چاپ مي کند. برچسب هاي پيوسته معمولا فورا پس از چاپ به وسيله کاتر تعبيه شده در ادامه چاپگر ليبل به میزان گزینه نياز بريده مي شوند، به اين معني که مي اقتدار ارتفاع برچسب ها را تغيير اعطا کرد و آن را براي کاربردهاي یگانه تنظيم کرد.

 

مزاياي برچسب هاي پيوسته چيست؟

مزيت اصلي ليبل هاي پيوسته قابلیت چاپ آن ها در ادامه ارتفاع هاي وسيع است. اين دستور به وسیله نوار پيوسته قابلیت پذير مي شود. از آنجايي که مرحله روبان به میزان ارتفاع از پيش تعريف شده تقسيم نشده است، برچسب ها را مي اقتدار در ادامه چندين ارتفاع چاپ کرد و آنگاه برش داد. اين به ويژه براي مشاغلي که نياز به چاپ يک برچسب در ادامه میزان هاي گوناگون دارا هستند مفيد است.

 

چه کاربردهايي براي برچسب هاي پيوسته دارند؟

مانند هر برچسب سنتي، برچسب هاي پيوسته کاربردهاي متعددي دارند.

 

از برچسب هاي پيوسته مي اقتدار براي برچسب زدن به اشياء (مانند جعبه هاي مقوايي) که میزان هاي متفاوتي دارا هستند به کارگیری کرد. نوار پيوسته اي که براي چاپ برچسب ها به کارگیری مي شود اين قابلیت را آماده مي کند، زيرا به شغل ها اذن مي دهد ارتفاع برچسب را با بعدها اشيايي که برچسب ها بايد روي آن ها اعمال شود، تطبيق دهند.

 

کسب‌وکارهايي که محصولات متنوعي توليد مي‌کنند يا به فروش مي‌رسانند نيز مي‌توانند از برچسب‌هاي مداوم به کارگیری کنند. از آنجايي که میزان دو متاع ممکن هست به طور قابل توجهي مختلف باشد (مخصوصاً زماني که ماهيت محصولات يکسان نيست)، به کارگیری از يک نوار پيوسته به به دست آوردن و امور اين آزادي را مي دهد که میزان برچسب خویش را با میزان محصولات خویش تنظيم کنند.

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

ضخامت برش لیزر در انواع فلزات صدرا لیزر (4)

ضخامت برش لیزر در ادامه اشکال فلزات – صدرا لیزر برش لیزر آهن, سرویس ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.