سئو یا SEO چیست و چرا برای کسبوکارتان مهم است؟

سئو یا SEO چیست و چرا برای کسبوکارتان مهم است؟
سئو چیست, سئو تکنیکال چیست, سئو داخلی چیست, سئوی سایت

این بخش سئو، بخش پایه است و بدون ان بقیه بخش ها بسیار تحت تاثیر قرار می گیرند. همانطور که گفته شد تجربه در سئو بسیار مهم است! همانطور که گفته شد سئوی داخلی سایت اصول اولیه برای سئو می باشد . در صورتی که سایت شما به خوبی باشد ولی از نظر سئو مناسب نباشد در نتیجه در گوگل در مقایسه با رقبا در نتایج پایین تری نمایش داده می شود و در صورتی که کیفیت خوبی نداشته باشید و سئو کلاه سیاه، با دور زدن موتور های جستجو انجام شود، عاقبت جریمه خواهید شد و برای همیشه باید از گوگل و موتور های جستجو خداحافظی کنید. در صورتی که سئو به خوبی انجام گیرد ممکن است حتی در ماه های اول نتیجه عکس داشته باشد و گوگل شما را پایین تر نمایش دهد اما پس از چند ماه بازی عوض شده و نتایج خارق العاده ان را می بینید.! در مورد سایتهای خدماتی و سایتهایی که به ارائهٔ اطلاعات اختصاص دارند، پیشنهاد میشود از فرمت آدرس به صورت دستهبندی/نام-صفحه (/Category/page-name) استفاده شود. وقتی شما سریع تغییرات را مشاهده کنید می توانید الگوریتم های مختلف گوگل را متوجه شوید اما در صورتی که تغییرات پس از چند ماه نمایش داده شود شما نمی توانید متوجه شوید که رتبه خوب حال حاضر به چه دلیل است و به این صورت الگوریتم های جدید گوگل دیرتر فهمیده شده و برخی کاربران نمی توانند به راحتی از سئو کلاه سیاه استفاده کنند.

سایت خود را از نظر فنی بهینه کنید تا فضای لازم برای نمایش محتوا و لینک سازی را به بهترین شکل برای خود ایجاد کنید. این ابزار تمام خطاهای موجود را به شما به تفکیک صفحه، نمایش خواهد داد. در سایت مپ XML لیست تمام صفحات سایت شما درج می شود و به عنوان یک نقشه راهنما برای گوگل محسوب می شود. در حالت ایدئال، یک وبسایت نیازی به نقشه سایت XML ندارد. CDN مخفف عبارت Content Delivery Network به معنای شبکه توزیع محتوا میباشد و عبارتست از شبکهای از سرورها در نقاط مختلف جغرافیایی که در کنار هم کار میکنند و هدف آنها ارسال محتوای سایت از سرور نزدیکتر به سمت کاربر به منظور افزایش سرعت لود سایت است. پس فقط تجربه می تواند بخشی از الگوریتم ها را بیابد! همانطور که متوجه شدید پس از شروع سئو شما نتایج را به سرعت نمی بینید به همین دلیل است که سئو نیاز به تجربه دارد و این کم بودن سرعت نیز یک الگوریتم گوگل است. افزایش پیدا می کند ولیکن در صورتی که در صفحات دوم به بعد باشید، حتی کاربر از وجود شما با خبر نمی شود. در صورتی که شما در این نتایج باشید، فروش شما و …  A rt​icle has be en gen er at​ed by GSA Con tent Gen᠎erator D em᠎ov᠎er᠎sion.

آمار کلیک گوگل در نتایج جستجو برای سئو! با کارکردن برروی اجزایی که در این مقاله مطرح کردیم، میتوانید شروع خوبی برای بهبود رتبهتان در جستجوی گوگل داشته باشید. پس از این سال در سال 1993 میلادی (سال 1372 شمسی) موتور جستجوی Excite برای اولین بار سایت ها را بر اساس میزان کلمه ی کلیدی داخل ان ها رتبه بندی نمود. برای این که در بازار بتوانید فروش خوبی داشته باشید باید کیفیت و نقش فرش خوبی داشته باشید! شما باید بررسیهای لازم در این زمینه را انجام بدهید، سپس به وبمستران و برنامه نویسان سایت گزارش بدهید تا بتوانند مشکلات را برطرف کنند. که این مورد با الگوریتم های مختلف تا به امروز نیز ادامه داد. این چیزی است که در بخش بعدی این مطلب به ان می پردازیم. در این بخش از چرخه سئو بود که بسیاری از بازاریابان برای یافتن نتایج بالاتر رو به مطالب با کلمات کلیدی زیاد و تگ ها اوردند و همچنین از بک لینک ها جعلی استفاده نمودند.

این مشکل احتمالی محتوای تکراری را نیز حل میکند: حتی اگر سایت برای ایالات متحده و بریتانیا محتوای یکسانی را نشان دهند، گوگل میداند که چه محتوایی برای آن منطقه نوشته شده است. الگوریتم های گوگل ممکن است ماهانه و حتی روزانه تکمیل شود! اگر جستجو های خود را به یاد اورید حتما متوجه می شود که اکثر کلیک های شما در گوگل در صفحه اول گوگل بوده است و حتی در سه نتیجه اول! جستجو های خود را به یاد آورید! سایتی که معماری خوبی نداشته باشد در صفحه نتایج موتورهای جستجو نیز جایگاه خوبی را به دست نخواهد آورد. همچنین سئو سایت باعث میشود کلمات کلیدی یک سایت بیشتر مورد توجه موتورهای جستجو قرار گرفته و در نتیجه آن سایت در صفحه اول جستجو قرار بگیرد. این کار باعث میشود موتورهای جستجو به وضوح متوجه شوند که چرا محتوای شما با کلمه کلیدی مرتبط است. همچنین شما میتوانید در صورت تمایل برای مطالعه مقالات مرتبط از طریق لینک مقالات زیر، اطلاعات مفید و آموزندهای در رابطه با طراحی سایت، آموزش سئو، دیجیتال مارکتینگ و غیره به دست آورید. 3- میزان کلیک جایگاه 7 تا 10 تقریبا با نتیجه 10 برابر است و تغییر در این قسمت یعنی تغییر از جایگاi 10 به 7 تفاوتی برای شما نخواهد داشت.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

ضخامت برش لیزر در انواع فلزات صدرا لیزر (4)

ضخامت برش لیزر در ادامه اشکال فلزات – صدرا لیزر برش لیزر آهن, سرویس ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.